artykuły biurowe


           

Artykuły biurowe Mikołów21 grudzień 2015r.

NETIS - biuro7.pl jako dystrybutor artykułów biurowych pragnie przedstawić swoją ofertę na produkty związane z funkcjonowaniem biura oraz zachowaniem jego pozytywnego wyglądu. Artykuły biurowe jakie posiadamy w naszej firmie w mieście Mikołów są starannie wyselekcjonowanie z zachowaniem najwyższej jakości. Nasz sklep internetowy ON-LINE posiada w swojej ofercie wiele artykułów biurowych od papieru poprzez galanterię biurową do tuszy i tonerów do niemal wszystkich typów drukarek atramentowych jak i laserowych. W ofercie naszej klienci znajdą : segregatory A4 i A5, papier ksero, przybory do piasnia ( pisaki, markery, cienkopisy, długopisy), środki czystości, tusz do drukarki atramentowej HP CANON BROTHER EPSON, toner do drukarki laserowej HP CANON BROTHER EPSON SAMSUNG XEROX, termookładki twarde jaki i miękkie, grzbiety do bindowania, listwy wsuwane, okładki do bindowania, podkładki, dziurkacze, zszywacze, kosz na śmieci, przybornik, druki akcydensowe. Na wszystko wystawiamy Faktury Vat oraz paragony. Prowadzimy również biuroserwis, zapewniamy dowóz zakupionych i zamówionych towarów do klienta.

nasza oferta internetowa.

napisz do nas :
tusz toner do drukarki hp samsung brother canon

Nasz adres : NETIS, ul. Wyzwolenia 22, 43-190 Mikołów

15 grudzień 2018r.

Z prawdziwą przyjemnością pragniemy przedstawić Państwu nasz nowy sklep internetowy www.biuro7.pl prezentujemy w nim szeroką ofertę materiałów biurowych składającą się z około 2000 produktów. Są to produkty specjalnie wyselekcjonowane pod względem jakości do ceny. Sklep internetowy podzielny jest na działy i ich podkategorie. Produkty można również wyszukiwać korzystając z wyszukiwarki, która posiada funkcje szukania również w opisach produktów. Zachęcamy do odwiedzenia naszej platformy sprzedażowej i składania zamówień.

4 grudzień 2018r.

Czystość to podstawowa sprawa w kazdym biurze w szczególności nalezy dbać o sprzęt biurowy. Czy wiecie że za klawiaturze i laptopie znajduje się kilkaset razy więcej bakterii i viruzów niż na tzw. desce sedesowej. Najwięcej zarazków znajduje się na biurkach. Brud na obudowach telefonów, myszkach, klawiaturach, włącznikach, klamkach i kranach wywołuje większość infekcji na które zapadamy w sezonie jesienno-zimowym. Jesienią i zimą jesteśmy narażeni na infekcje bardziej niż latem dlatego że większość czasu spędzamy w zamkniętych pomieszczeniach i częściej stykamy się z brudem, bakteriami, wirusami. Polecamy odwiedzenie naszego sklepu i zaopatrzenie się w niezbędne rzeczy do czyszczenia plastików, obudów, klawiatur ( pianki ), wnętrz komputerów ( sprężone powietrze ). W ofercie również ścereczki do rąk i sprzętu komputerowego. Zapraszamy SKLEP ON-LINE