Termookładki A4 A5 OPUSTERMOOKŁADKI.Termookładki to niezwykle prosty sposób na oprawę dokumentów. Jakiekolwiek dokumenty będzie się oprawiało zostaną one na stałe na swoim miejscu w termookładce dzięki specjalnemu klejowi, który pod wpływem temperatury zostaje roztopiony a kartki zostają w niego wtopione. Po ostygnieciu całość zostaje oprawiona w formie książki. Niezbędna jest do tego procesu termobindownica, którą możemy kupić już za ok. 200 zł. Koszt termookładek to ok. 27-29 zł za 25 sztuk, czyli jedna oprawa kosztuje nas niewiele powyżej złotówki ( można kupić paczkę 100 termookładek wówczas koszt oprawy spada poniżej 1 złoty ).
Wszystkie rozmiary i grubości znajdziecie Państwo w naszym sklepie internetowym.
Termookładki wystepują w róznych kolorach - najpopularniejszym jest kolor biały, ale są też kolory: czarny, bordowy, granatowy.


HURTOWNIA PAPIERNICZA - BIUROWA
Nasz adres : NETIS - biuro7.pl, ul. Wyzwolenia 22, 43-190 Mikołów

JAK OPRAWIAĆ DOKUMENTY


1. Po złożeniu pracy umieścić ją w okładce w termobindownicy.
2. włączyć urządzenie.
3. Po uslyszeniu sygnału dziękowego lub informacji z termobindownicy wyjąć oprawiany dokument i poczekac na jego schłodzenie.

Zastosowanie termookładek :

- w pracy : oferty handlowe - reklamowe, cenniki, materiały na zebrania, instrukcje obsługi, ekspertyzy, kosztorysy, materiały szkoleniowe.
- w szkole : prace dyplomowe, prace licencjackie, prace magisterskie.
- w domu : oprawa podniszczonych książek, oprawy wydruków z drukarki komputerowej